Pony - HŘEBČÍN RADOST

akcelerační program

806 GOLDCLIFF s.v. Tm.Ryz., nar.1998, WPB,
akcelerační program, míry: 140-132-150-16,2

HŘEBEC BYL PRODÁN DO ZAHRANIČÍ A V ČR JIŽ NENÍ K DISPOZICI

==============================================

 

Goldcliff

Ryzák 806 Goldcliff s.v. se narodil v Německu u chovatele Peterse Eilerta. Jako odstavče obdržel chovatelskou premii - ve stáří 1 roku byl zakoupen p.Štěpanovským a importován do ČR. Hřebec působil jako tříletý v roce 2001 na inseminační stanici v Měticích. Hříbata z tohoto prvního ročníku jsou ušlechtilá, dobrého exterieru, přátelské povahy a mají dobré chody a skokové schopnosti, výbornou jezditelnost.

806 Goldcliff s.v. od svých 4 let sportuje a jeho dosažená výkonnost je parkur "LPA" a drezůra "L". Ve své kategorii je 3x Oblastní vítěz v drezůře a na MČR pony obsadil 2., 3., 4. a 2x 6. místo v drezůře. V r.2006 vyhrál Východočeské oblastní mistrovství pony a na MČR pony se umístil na druhém místě. V drezůrách "L" dokáže porážet i velké koně.

Jeho otec Downland Goldflake byl importován do Německa z Velké Británie a stal se významným pokračovatelem linie Downland Chavalier vyznačující se výborným charakterem, exteriérem a sportovními předpoklady. Downland Chavalier byl ve Velké Británii šampionplemeníkem v letech 1968, 71, 73 - 78.
Matka Baddi je úspěšnou pokračovatelkou rodiny klisny Sonja importované do Německa z Velké Británie. Rodina produkuje výborné sportovní pony.

Goldcliff je otcem naší ALICE-R a několika dalších ve sportu úspěšných pony v ČR. Byl prodán do Švýcarska, kde úspěšně sportuje a působí jako plemeník.

Krmiva |  chovatelské potřeby Pardubice |  chovatelská stanice |  kontakt |  ©2006-2021 Krmiva